Hakkımızda

Hakkımızda

Mira Dijital internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, web tasarım ve yazılım alanlarında her ihtiyaca yönelik hizmet vermektedir. Kurumların kendi web sayfalarına yönelik bu hizmetlere ek olarak sosyal medya yönetimi konusunda da tecrübeli bir ekiple yanınızdayız. Ayrıca sizler için hazırladığımız yaratıcı ve özgün kurumsal kimliklerle de markanızın akılda kalan bir fark yaratmasına olanak tanıyoruz.

Neden Biz?

Sizler için profesyonel olarak uyguladığımız web tasarımı faalyetleri ile hedef kitlenizin size kolayca ulaşmasını sağlıyoruz. Doğru tasarım ve yazılım stratejileri kullanarak çok işlevli web sitelerini sizin için özel olarak tasarlıyoruz. Böylelikle markanızı tanıtmak adına oldukça kullanışlı ve kendinize ait bir platforma sahip oluyorsunuz.

Web tasarımı faaliyetlerine ek olarak web yazılımı geliştirme konusunda da uzman bir ekibimiz var. Web yazılım uzmanı takım arkadaşlarımız, markanızın ihtiyaç duyduğu web tabanlı yazılım çözümlerini en doğru ve en hızlı şekilde giderecek kapasiteye sahip. İhtiyaç duyduğunuz her türlü yazılım faaliyetini kusursuz şekilde çalışır durumda sizlere teslim ediyoruz.

Bu noktada, grafik tasarım anlamında üst düzey kabiliyete sahip ekibimizden web sitesi tasarımları dışında logo, kırtasiye ürünleri, broşürler, antetli kağıtlar vb. hizmetleri de alabiliyorsunuz. Kurumsal kimlik tasarımı projeleri yürütülürken, firmanızın kişiliğini tam olarak yansıtacak ürünler ortaya koyabilmek adına gerekli bütün analizler yapılıyor. Reklamcılık, pazarlama ve tanıtım faaliyetleri konusunda da tecrübe sahibi olan ekibimiz, şirketinize en uygun biçim ve renkleri seçmenizde yardımcı oluyor. Ürün, marka ve firmanızın ruhunu görsel anlamda yansıtabiliyoruz. Böylelikle hedef kitlenizin aklında kalıcı bir yer edinmenizi de sağlamış oluyoruz. Ayrıca rakipleriniz arasında daha profesyonel bir imaja sahip olmanızı sağlıyoruz. Bu projeleri internet ortamında yöneteceğimiz diğer hizmetlerle birleştirdiğimizde ise bütünüyle fark yaratacak bir imaja kavuşmanızı sağlıyoruz. Böylelikle hedef kitlenizin size olan bakışı da olumlu yönde değişiyor. Markanıza karşı duyulan güven artıyor ve daha çok tercih edilmeye başlıyorsunuz.

Sektör ve iş kolu fark etmeksizin her kurumun internet üzerinden elde edeceği kazanımları arttırmak birinci amacımızdır. Bugüne dek çalıştığımız birçok farklı firmanın, internet ortamında rakiplerinden sıyrılmasına katkı yaptık. Bu sayede birçok farklı sektöre liderlik eden işletmelerle çalışma fırsatı bulduk.

Sektörde sahip olduğumuz tecrübe ve birlikte çalıştığımız yetenekli çalışma arkadaşlarımız sayesinde firmalarn ve markaların kendilerine ait web siteleri ve sosyal medya sayfalarının koordinasyonunu sağlıyoruz. Bununla birlikte marka imajı, marka özü ve firma stratejileri ile kurumsal kimlik, reklam kampanyaları ve sosyal ağların yönetimi gibi konuların uyumlu şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetler ile sektörde öne çıkan bir marka olmanız için internet ortamında ihtiyaç duyduğunuz her faaliyeti hayata geçiriyoruz.

Mira Dijital Profesyonel SEO Hizmetleri İle Google’da En Sıralarda Yer Alın

Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında sektörünüze yönelik yapılan aramalarda, web sitenizin en üst sıralarda görüntülenmesini sağlıyoruz. Özellikle Google SEO algoritmalarına odaklanan SEO uzmanlarımız, firmanızın ilgili birimleriyle ortaklaşa çalışarak bütün SEO ihtiyaçlarınızı belirliyor. Bu ihtiyaçların yarattığı problemlerin saptamasını da en hızlı ve doğru şekilde yapıyoruz. Bu saptamaların ardından yürüttüğümüz detaylı analiz çalışmaları ile etkili bir SEO çalışması başlatıyoruz. Bu çalışmalar neticesinde aldığımız sonuçlarla bu zamana kadar bizden hizmet alan her firmayı yükseltmeyi başardık. Google AdWords benzeri internet reklamcılığı ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. SEO çalışmalarımız ile internet reklamcılığı kampanyalarını ortak bir düzlemde ve karşılıklı etkileşim halinde yürütüyoruz. Bu sayede web sitenize ve sosyal medya sayfalarınıza çekilecek ziyaretçilerin hakkınızda edinecekleri fikirleri de olumlu yönde etkilemeyi amaçlıyoruz. Ayrıca ne tür web sitesi içeriklerine ihtiyaç duyduğunuz konusunda yaptığımız özel analiz çalışmaları sayesinde en dikkat çekici içeriklerin web sitenizde yayınlanmasını sağlıyoruz. Sosyal medya üzerinden yaptığımız piyasa ve ortam takibi ile işinizle ilgili yaşanan gelişmelerden anında haberdar oluyoruz. Böylece anlık ve hızlı biçimde sosyal medya faaliyetlerinin yönünü değiştirebiliyoruz.

Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında sektörünüze yönelik yapılan aramalarda, web sitenizin en üst sıralarda görüntülenmesini sağlıyoruz. Özellikle Google SEO algoritmalarına odaklanan SEO uzmanlarımız, firmanızın ilgili birimleriyle ortaklaşa çalışarak bütün SEO ihtiyaçlarınızı belirliyor. Bu ihtiyaçların yarattığı problemlerin saptamasını da en hızlı ve doğru şekilde yapıyoruz. Bu saptamaların ardından yürüttüğümüz detaylı analiz çalışmaları ile etkili bir SEO çalışması başlatıyoruz. Bu çalışmalar neticesinde aldığımız sonuçlarla bu zamana kadar bizden hizmet alan her firmayı yükseltmeyi başardık. Google AdWords benzeri internet reklamcılığı ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. SEO çalışmalarımız ile internet reklamcılığı kampanyalarını ortak bir düzlemde ve karşılıklı etkileşim halinde yürütüyoruz. Bu sayede web sitenize ve sosyal medya sayfalarınıza çekilecek ziyaretçilerin hakkınızda edinecekleri fikirleri de olumlu yönde etkilemeyi amaçlıyoruz. Ayrıca ne tür web sitesi içeriklerine ihtiyaç duyduğunuz konusunda yaptığımız özel analiz çalışmaları sayesinde en dikkat çekici içeriklerin web sitenizde yayınlanmasını sağlıyoruz. Sosyal medya üzerinden y