HARİTA KAYDI

HARİTA KAYDI

Harita kaydı hizmeti günümüz iş dünyası için giderek önem kazanmaya devam ediyor.

Zira harita kayıt sistemleri sayesinde firmanız ve iş yerinizin insanlar tarafından kolay erişilmesin sağlanıyor. Bununla birlikte firmanızın tanınırlığı için de Google harita kaydı gibi platformlarda yer almak oldukça önemli ve faydalı. Özellikle internet ortamındaki tanınırlığınız için profesyonel olarak düzenlenecek Google maps konum ekleme hizmetleri ile rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Yani, sanal alemde fark edilmeniz için Google maps adres ekleme veya Google harita yer ekleme gibi hizmetleri uygun şekilde düzenleyebilmek gerekiyor. Bu düzenlemelerin tecrübeli teknik ekibimiz tarafından yapılması da sizlerin bu hizmetlerden kalıcı olarak fayda sağlamanızı sağlıyor. Ayrıca haritaya yer ekleme işini sadece Google yer ekleme ile de sınırlı tutmamak gerek. Zira son yıllarda giderek yaygınlaşan Yandex harita kaydı sistemlerinde yer almak da firma imajı ve sanal ortamdaki tanınırlığı güçlendirmek adına gerekli.

Sizlere, profesyonel olarak hizmetini verdiğimiz Google yer ekleme sistemlerinin katkılarından da bahsetmek isteriz.

İŞ YERİNİZİ NEDEN GOOGLE HARİTALARA KAYDETTİRMENİZ GEREKİR

İşletmeniz sanal ortamda görünür kılınıyor- Google harita ekleme sizi müşterilerinizle daha hızlı buluşturuyor. İşinizle ilgili yapılan Google aramalarında insanların doğrudan size yönlendirilmesinin önü açılmış oluyor. Ayrıca profesyonel harita kayıt hizmetlerimiz kapsamında bu tür aramalarla ilgili istatistik verilerine de erişebiliyorsunuz.

İnsanlar sizi kolayca bulur – Şirketinizin veya iş yerinizin çalışma saatlerini, iletişim bilgilerini ve daha fazlasını bu platformlarda görünür hale getirebiliyoruz. Bu sayede size ulaşmak isteyenler doğru bilgileri parmaklarının ucunda bulabilir. Ve bir tıklamayla temasa geçebilirler.
Markanıza duyulan güven artar - İşletmenizi insanlaştırmanın bir yolu da Google Haritalar sokak görünümünü kullanmak. Bu, hedef kitlenin işletme adına görsel açıdan fikir sahibi olmasını sağlar. Böylece yaptığınız işe olan güvenleri ilk anda artış gösterir. Zira birçok müşteriniz için görsel intiba, işinizle ilgili bilgilerden çok daha önemli olabilir.

Haritalar sayfası üzerinden sunduğumuz Google site ekleme hizmetleri ile iş yerinizin ve ürünlerinizin fotoğraflarının da görüntülenebilmesini sağlıyoruz. Yani insanlar Google haritalar üzerinden sizin adresinizi incelerken aynı anda iş yerinizin gerçek fotoğraflarını da görme şansı yakalıyor. Bizler, Google Maps platformu için en uygun fotoğraf karelerini yakalamanıza da yardımcı oluyoruz. Böylece sizin bizlere ulaştırdığınız fotoğrafların Google Haritalar’da görüntülenmesini sağlıyoruz. Bu sayede hedef kitleniz aradıkları yerde kendilerini nelerin beklediğini de öğrenmiş oluyor. Bu da firmanız, işiniz ve ürünleriniz hakkında daha somut fikirlere sahip olmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca adresinizin bulunduğu bölgenin dış mekan fotoğraflarını da yine aynı hizmet sayesinde sisteme yükleyebiliyoruz. Hepsine ek olarak, iş yeri fotoğraflarınızda çalışanlarınızı veya kendinizi de görsel olarak tanıtma yöntemini tercih etme imkanınız da mevcut.

Harita kayıt hizmetleri kapsamında firmanızın logosu da profil fotoğrafı olarak eklenebiliyor. Böylece sahip olduğunuz kurumsal kimlik imajını da doğrudan hedef kitleye ulaştırma şansını yakalıyorsunuz.

PROFESYONEL GOOGLE MAPS YER EKLEME HİZMETLERİ ÇOK ŞEY KAZANACAKSINIZ

Bizler, bütün bu detayları işinize en uygun şekilde planlayarak uygun kayıtları sizin için yapabiliyoruz. Harita kayıt hizmeti ile birlikte internet teknolojileri hakkında geniş teknik bilgilere sahip kadromuz ile sanal alemde fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Bu noktada, harita kayıt hizmetleri özelinde önemli birkaç detayı daha sizlerle paylaşmak isteriz. Böylelkle neden profesyonel Google harita kaydı hizmetine ihtiyaç duyduğunuzu daha somut olarak görebileceksiniz.

2015 yılı itibarıyla dünya genelinde mobil cihazlar üzerinden yapılan internet aramalarının sayısı, bilgisayarlar üzerinden yapılanların sayısını aştı. Bu da bize insanların artık hareket halindeyken de bir şeyler aradıklarının ipucunu veriyor. Hareket halinde arama yapmaları da genellikle anlık ihtiyaçlarını karşılama çabaları olduğunu gösteriyor. Bu noktada muhtemelen sizin hedef kitlenizin çoğunluğu da işinize ihtiyaç duyduğu anda telefonu çıkartıp, ilgili kelimelerle arama yapıyor. Sizlere sunduğumuz profesyonel Google harita yer kaydı hizmetleri sayesinde, bu aramalarda görünüyor ve rakiplerinizin önüne geçme fırsatı yakalıyorsunuz.

Son olarak, işinizle ilgili geri dönüş ve yorumları da yine bu sistem sayesinde toplayabiliyorsunuz. Firmanız veya iş yeriniz hakkında yapılan puanlamalar ve yorumlar sisteme kaydediliyor. Böylece sunduğunuz hizmetin detaylarını önceden öğrenme fırsatı bulan kişiler de sizi tercih etmek için daha hızlı karar verebiliyor.